Předváděčka speciálních betonů v Hulíně

Image for IMG_2737

Vzpomínáme na dobu, kdy jsme si kupovali ještě cédéčka místo empétrojek a místo Messengeru a Whatsappu posílali vzkazy esemeskou nebo e-mailem. Technologie se prudce rozvíjí, svět se mění a s ním i stavebnictví. Proto míříme do Hulína. ZAPA zde představí speciální betony nové generace.


Čeká nás ukázka zpracování drenážního betonu, přes který voda protéká a nevytváří na povrchu louže, dále betonu s vysokou tekutostí a výrazně rychlejším ukládáním a nakonec samonivelačního podlahového potěru
s omezeným smrštěním a vysokou odolností i ve vlhkém prostředí.

Úvodního komentáře se ujímá Martin Kolařík a vysvětluje rizika spojená s přidáním vody do betonu na stavbě. Na některých stavbách se pro lepší zpracovatelnost přidává do hotového betonu voda za cenu výrazného snížení pevnosti a spolehlivosti betonové konstrukce. ZAPA je proti přidávání vody na stavbě. Vyrábí pro tyto účely beton v 5 konzistencích na míru každé stavbě a vždy zaručuje předepsanou pevnost směsi.


Beton QCC s vysokou tekutostí není třeba hutnit vůbec. Stačí jej při ukládání srovnat čeřící latí a získáte tak výraznou úsporu času proti ukládání betonu s tradiční konzistencí S3. Zpracování je až 2x rychlejší!Následuje ukázka drenážního betonu ZAPA DROP. Dešťová voda tímto betonem protéká do podloží a nemusí se odvádět kanalizací pryč. To je v této době dlouhých suchých a horkých dnů aktuální téma.
Na akci je připraveno královské pohoštění a stará se o nás tým kulinářských specialistů z Otrokovic. Nejvíce pozornosti budí jejich dvě krásné slečny...


Dále nám technologové představují podlahový potěr ZAPA SLIM. Samonivelační potěr je vhodný pro podlahové vytápění, a to i ve vlhkých prostorách. Se ZAPA SLIM je možné za den realizovat až úctyhodných 1 000 m2 podlahy. Pochozí je po 1 až 2 dnech, lehce zatížitelný po 5 dnech a po 7 dnech je možné potěr pozvolna vysoušet. Oproti suchým směsím v silech nabízí nižší nároky na organizaci práce na stavbě. Není třeba stavět silo nebo skladovat palety, připojovat vodu, elektřinu a zajišťovat stroje.Na závěr řidiči nejkrásnějších autodomíchávačů na světě ukazují manipulaci s výložníkem betonového čerpadla s dosahem až 52 metrů s neuvěřitelnou přesností.