VETOS dveře a zárubně s.r.o. – hala

Image for VETOS Halové čerpadlo 16

Ve třech etapách bylo dodáno 500 m 3 betonu převážně pevnostních tříd C20/25 XC2 a C25/30 XC1, frakce kameniva 16 mm v konzistenci S4.
Fotografie byly pořízeny při realizaci ukládky drátkobetonové podlahy v objemu 130 m 3 s pomocí halového čerpadla. Jelikož nás velice těší, když se vše daří, tak jak má, není někdy od věci to říct všem...  Ředitel společnosti pan Václav Větrovec vyjádřil poděkování prostřednictvím e-mailu: „Musím vyjádřit obdiv nad pracovníky vaší firmy ze včerejšího dne. Špičková spolupráce a přesnost strojníka a perfektní spolupráce se šoférem. Čerpali jsme 130 kubíků, ti kluci s naprostou rozvahou a klidem, hodinářskou přesností, to jsem u předešlých dvou hal nezažil. To samé platí o šoférech, perfektní nájezdy, chování těch kluků, to vám mohou ostatní závidět. Chci vám tímto vyjádřit obdiv a velké poděkování za spolupráci. Samozřejmě nemohu zapomenout na pracovníky z betonárky. SPZ vozu 5AD 8286. Klukům jsem nestihl ani osobně poděkovat, prosím paní Pavlasovou, zda předá mé osobní poděkovaní všem Zapákům podílejících se na včerejší akci. Makali až do západu slunce úžasně. Moc děkuji.“
Domnívám se, že k tomu není co dodat a věřím, že jdeme správným směrem….
Investorem a zároveň realizátorem celé stavby je již zmíněná společnost VETOS dveře a zárubně s.r.o., průmyslovou podlahu realizovala KKstav concrete s.r.o. Jedním ze subdodavatelů je i firma Václav Chobotský.