VGP Park Kladno

Location
Kladno
Subscriber
BEVA s.r.o., BERAN 2, s.r.o., H.A.N.S. stavby, a.s. a Menard zakládání staveb s.r.o.
Delivery volume
8 975 m³
Year
2022
Branch Office
VGP Park Kladno

 

Betonárna Kladno v červnu roku 2022 dokončila dodávky betonových směsí na stavbu VGP Park Kladno. Celkové dodané množství na tuto zakázku činí 8 975 m3.

Hlavním odběratelem byla společnost BEVA s.r.o., provádějící průmyslové podlahy. Podlahové směsi pro vnitřní plochy byly expedovány v pevnostní třídě C25/30 XC1 a pro venkovní ukládku C30/37 XF4, v konzistencích S4. Ukládání probíhalo volně z autodomíchávačů. Pro podlahové konstrukce kanceláří byl dodáván z betonárny Středokluky náš speciální produkt ZAPA SLIM – tekutý potěr na bázi cementu se samonivelačním efektem v pevnostní třídě CT-C25-F5. ZAPA SLIM byl ukládán za pomoci čerpadla a přídavných hadic.

Dalším hlavním odběratelem byla společnost BERAN 2, s.r.o., která se zabývá kompletní realizací zpevněných ploch a úpravami okolí staveb. Na stavbě se dále podílela firma H.A.N.S. stavby, a.s. a Menard zakládání staveb s.r.o.

VGP Park Kladno se nachází na okraji města Kladna v průmyslové zóně – východ. Haly o celkové ploše cca 15 000 m2 jsou určeny pro skladování nebo lehkou výrobu, společně s administrativním zázemím.

Objednat beton

Vyberte nejbližší pobočku a odešlete objednávku

Objednat beton

Kalkulačka betonu

Spočítejte si cenu betonu

Kalkulačka betonu