ZAPA dny zahájeny betonářskou show ve Vysokém Mýtě

Image for IMG_0829

Spustili jsme sérii „ZAPA dnů“ pro naše zákazníky. Začali jsme 8. června právě ve Vysokém Mýtě. Hlavním tématem této události bylo představení našich nových speciálních produktů.
Příchozí byli provedeni betonárnou, včetně dispečinku a míchacího jádra. Pak se pokračovalo přímo v zapácké „kuchyni“. Praktické ukázky tří speciálních ZAPA produktů (ZAPA QCC, ZAPA SLIM, ZAPA DROP) se velmi vydařily a reakce přihlížejících byly nadmíru kladné. U odborných výkladů se postupně vystřídali naši dobře proškolení technologové a obchodní zástupce - specialista regionu Čechy.
A co nejvíce zajímalo přítomné hosty? Zejména konzistence betonu, objednávání betonu a vhodnost použití. Naši specialisté se věnovali zodpovězení všech otázek zájemců velmi pozorně.
Naše obsluha čerpadla předvedla praktickou ukázku rozložení a složení čerpadla a ovládání ramena čerpadla na přesnost. Toto se povedlo s opravdu milimetrovou přesností. Dále byly v krátkosti představeny různé velikosti pump a objemy našich autodomíchávačů.
Celý ZAPA den se nesl v přátelské atmosféře a reakce zúčastněných byly velmi pozitivní. Vždyť není nadto vidět naše speciální inovativní výrobky naživo!