ZŠ Praha - Šeberov

ZŠ Šeberov

Na podzim loňského roku jsme začali z betonáren ZAPA Kačerov a Písnice dodávat betonové směsi na výstavbu nové základní školy v pražské části Šeberov. Rozsáhlá stavba bude stát na zelené louce mezi Šeberovem a Hrnčíři na pozemku hlavního města zvaném Na Jordánku. Vzniká zde moderní budova ve tvaru písmene U. Na objekt školy bude navazovat tělocvična propojená s venkovním sportovištěm a další objekty včetně retenční nádrže. Areál vnitrobloku bude zdobit fontána a rozmanitá skladba zeleně.
Naše dodávky transportbetonu jsou koordinovány dispečinky obou provozů dle jednotlivých betonáží a požadavků stavby. Fotografie byly pořízeny při realizaci dvou betonáží s využitím čerpadel o délce výložníku 42 a 46 m. Byly uloženy pevnostní třídy C25/30 XC2, frakce kameniva 22 mm, konzistence S3 a C30/37 XC4 XF1 XA2 90denní, frakce kameniva 22 mm, konzistence S4. 
Hrubá stavba by měla být hotová do konce roku 2023. Celkové dokončení je plánováno na začátek roku 2025. Rozpočet stavby sahá do výše 477 mil. Kč včetně DPH.
Zadavatelem výstavby je Hlavní město Praha. Zhotovitelem je konsorcium firem PKS stavby a.s. a VISTORIA CZ a.s. Subdodavatelem je společnost GriTon CZ s.r.o., pro kterého bychom měli dodat cca 6 700 m3 betonových směsí.
 

 

Objednat beton

Vyberte nejbližší pobočku a odešlete objednávku

Objednat beton

Kalkulačka betonu

Spočítejte si cenu betonu

Kalkulačka betonu