Bytový komplex pro seniory v Mladé Boleslavi

Bytový komplex pro seniory

Na konci letošního roku ukončujeme po téměř roce dodávky betonů na největší stavební akci v Mladé Boleslavi této sezóny.

Jedná se o komplex s byty pro seniory Na Celně.

První dodávky betonů jsme zahájili na podzim roku 2019 a nyní máme skoro hotovo. Příprava a samotná realizace této stavby nebyla vůbec jednoduchá. Podmínkou pro realizaci dodávek na tuto zakázku bylo, že skoro polovina objemů betonů na této stavbě, bude muset odpovídat předepsanému modulu pružnosti u betonu C 25/30 XC3. Vzhledem k tomu, že naše běžně používané vstupní materiály na výrobu betonu by těmto konečným kritériím neodpovídaly, museli naši technologové přijít s variantním řešením a to výměnou jedné frakce kameniva za čedič a tomu pak celou recepturu přizpůsobit. Vzhledem k této výměně materiálů, muselo být ve výsledné fázi uzpůsobeno i samotné fungování betonárny, za které vděčíme celé osádce, včetně řidičů, aby těmito dodávkami byli co nejméně ovlivněni zákazníci na jiných stavbách.

Na stavbu probíhaly i dodávky betonů z našeho běžného sortimentu, kdy jsme se v konečném součtu všech dodávek dostali až k číslo 7 800 m3. Realizační firmou byla společnost Monolity – Bau, s.r.o., se kterou i nadále spolupracujeme a nově chystáme zahájení dalšího projektu s objemem téměř 4 000 m3.

 

Objednat beton

Vyberte nejbližší pobočku a odešlete objednávku

Objednat beton

Kalkulačka betonu

Spočítejte si cenu betonu

Kalkulačka betonu