Kariéra


Stipendium „Franco Buzzi Memorial Scholarship“

Francos Scholarship

Společnost Buzzi Unicem se na památku jejího zakladatele Franca Buzziho rozhodla věnovat mladým lidem, ve kterých Franco viděl obrovský potenciál nejen pro naší budoucnost, ale také potenciál pro rozvoj naší společnosti.

Buzzi Unicem každoročně udělí dvě studijní stipendia pro děti našich zaměstnanců ze všech zemí skupiny, stejně tak absolventům střední školy v Casale Monferrato, s jedinečnou příležitostí zúčastnit se programu Master in Business and Administration na jedné z nejlepších univerzit v USA:

  • McCombs School of Business - University of Texas v Austinu, TX;
  • Smeal College of Business - Penn State University, PA;
  • Missouri University, Columbia, MO;
  • Vysoká škola podnikání a ekonomiky - Lehigh University, PA.

Uvedené studijní programy v USA jsou na vysoké úrovni a celkově velmi dobře hodnocené. Společnost Buzzi Unicem vybraným studentům nabízí plně hrazený dvouletý studijní program MBA, zároveň pokrývá školné, veškeré poplatky a standardní doplňkové náklady (cestovní, pojištění, životní náklady).  

K žádosti o studium se mohou přihlásit všechny děti stávajících zaměstnanců, děti zaměstnanců již v důchodu a talentovaní studenti z Casale Monferrato. Uchazeči o stipendijní program musí splňovat požadavky stanovené v přijímacích kritériích - věk, bakalářský titul, pracovní zkušenosti, jazykové schopnosti a analytické dovednosti.

Transparentnost je pro nás podmínkou, společnost Buzzi Unicem nemůže žádným způsobem zasahovat do procesu hodnocení a výběru kandidátů, který je plně v kompetenci jednotlivých univerzit. O stipendium lze žádat online, prostřednictvím webových stránek školy.

Vnímáme tento krok jako obrovskou výzvu a příležitost pro lidi se zájmem, cílem a odhodláním.

Announcement of Franco Buzzi Memorial scholarship