Kontakty

Kontakty

Obchodní oddělení

Image for Taťana Šedinová

Taťana Šedinová

Vedoucí obchodního oddělení Čechy | Vedoucí marketingu
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Sdružení BETON IV. KORIDOR
Image for Reklamace Čechy

Reklamace Čechy

Reklamace kvality oblast Čechy
Image for Ing. Martin Kolařík

Ing. Martin Kolařík

Vedoucí obchodního oddělení Morava
A:
Záhlinická 1284
768 24 Hulín
Image for Martin Šafra

Martin Šafra

Obchodní zástupce - specialista pro Čechy
A:
Suchdolská ul.
252 62 Horoměřice
Image for Jiří Foltýn

Jiří Foltýn

Obchodní zástupce - specialista pro Moravu a Slezsko
A:
Holubice
683 51 Holubice u Brna
Image for Bc. Kateřina Pavlasová

Bc. Kateřina Pavlasová

Obchodní zástupce
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Kačerov, Písnice, Kolín
Image for Jan Schreib

Jan Schreib

Obchodní zástupce
A:
Strojírenská 2115
250 01 Brandýs nad Labem
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Liberec, Stráž pod Ralskem, Brandýs nad Labem, Mladá Boleslav, Neratovice
Image for Kryštof Chmelař

Kryštof Chmelař

Obchodní zástupce
A:
Stavební 988
503 41 Hradec Králové
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Hradec Králové, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Chvaletice
Image for Sylva Šafrová

Sylva Šafrová

Obchodní zástupce
A:
areál Poldi
Na Valmetce
272 03 Kladno
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
, Plzeň, Kladno, Slaný, Litvínov
Image for Lenka Procházková

Lenka Procházková

Obchodní zástupce
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Horoměřice, Říčany, Středokluky
Image for Bc. Aleš Červenka

Aleš Červenka

Obchodní zástupce
A:
Okružní 544
370 04 České Budějovice
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
České Budějovice, Tábor, Benešov, Vlašim
Image for Michaela Hradecká, DiS.

Michaela Hradecká, DiS.

Administrativní podpora obchodního oddělení a ředitelky oblasti Čechy
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Image for Ing. Renata Antošová

Ing. Renata Antošová

Obchodní zástupce
A:
Záhlinická 1284
768 24 Hulín
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Hulín, Hranice, Přerov, Slušovice, Zlín
Image for Pavel Čermák

Pavel Čermák

Obchodní zástupce
A:
Jesenická 43
787 01 Šumperk
Image for Ing. Dušan Janča

Ing. Dušan Janča

Obchodní zástupce
A:
Kostelanská ul.
686 03 Staré Město
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Dolní Dunajovice, Hodonín, Pohořelice, Strážnice, Staré Město
Image for Ing. Lukáš Juřica

Ing. Lukáš Juřica

Obchodní zástupce
A:
Přerovská 621
783 71 Olomouc - Holice
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Holubice, Vyškov, Olomouc - Holice, Prostějov
Image for Ing. Tomáš Pazour

Ing. Tomáš Pazour

Obchodní zástupce
A:
Baštínov
(areál ACHP)
580 01 Havlíčkův Brod
Image for Michal Synáček

Michal Synáček

Obchodní zástupce
A:
Orlovská 22
713 00 Ostrava - Heřmanice
Image for Ing. Zuzana Hrozková

Ing. Zuzana Hrozková

Obchodní zástupce
A:
Moravanská 224/98
619 00 Brno
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Brno (ZAPA UNISTAV, s.r.o.)
Image for Ing. Eva Blažková

Ing. Eva Blažková

Obchodní zástupce
A:
Záhlinická 1284
768 24 Hulín
Administrativní podpora pro obchodní zástupce Ing. Lukáše Juřicu, Bc. Rostislava Horníčka
Image for Bc. Kateřina Dočkalová

Bc. Kateřina Dočkalová

Referent obchodu
A:
Záhlinická 1284
768 24 Hulín
Administrativní podpora pro obchodní zástupce Ing. Dušana Janču, Ing. Renatu Antošovou
Image for Renáta Žáková

Renáta Žáková

Referent obchodu
A:
V Zahrádkách 1
568 02 Svitavy
Administrativní podpora pro obchodní zástupce Ing. Tomáše Pazoura, Pavla Čermáka
Image for Rudolf Komárek

Rudolf Komárek

Správa pohledávek Čechy
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Image for Alena Farrag

Alena Farrag

Správa pohledávek Morava
A:
Záhlinická 1284
768 24 Hulín
Image for Vladimíra Kuchařová

Vladimíra Kuchařová

Fakturace Čechy
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Image for Petra Jurášková

Petra Jurášková

Fakturace Morava
A:
Záhlinická 1284
768 24 Hulín

Provozní oddělení

Image for Martin Pergl

Martin Pergl

Oblastní vedoucí provozu – oblast Čechy
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Image for Libor Kmošek

Libor Kmošek

Vedoucí provozoven
A:
Strojírenská 2115
250 01 Brandýs nad Labem
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Brandýs nad Labem, Mladá Boleslav, Neratovice
Image for Jan Kuchař

Jan Kuchař

Vedoucí provozoven
A:
Vídeňská 495
142 00 Praha 4
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Kačerov, Písnice
Image for Ing. Jan Jelínek

Ing. Jan Jelínek

Vedoucí provozoven
A:
areál DIAMO
471 27 Stráž pod Ralskem
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Liberec, Stráž pod Ralskem
Image for Petr Kupec

Petr Kupec

Vedoucí provozoven
A:
Stavební 988
503 41 Hradec Králové
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Hradec Králové, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Chvaletice
Image for Jan Tesař

Jan Tesař

Vedoucí provozoven
A:
Suchdolská ul.
252 62 Horoměřice
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Horoměřice, Kladno, Slaný, Středokluky
Image for Radek Kovač

Radek Kovač

Vedoucí provozoven
A:
Betonárna Votice
259 01 Votice
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
České Budějovice, Tábor, Sdružení BETON IV. KORIDOR
Image for Mirek Syrový

Mirek Syrový

Vedoucí provozoven
A:
Nový Žďár
352 01 Aš
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
, Plzeň, Litvínov
Image for David Nešpor

David Nešpor

Vedoucí provozoven
A:
Kolovratská ul.
251 01 Říčany
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Benešov, Kolín, Říčany, Vlašim
Image for Přemysl Chmelař

Přemysl Chmelař

Oblastní vedoucí provozu – oblast Morava
A:
Na Křtaltě 980/21
789 01 Zábřeh
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Zábřeh (EKO ZAPA beton, s.r.o.)
Image for Martin Slezák

Martin Slezák

Vedoucí provozoven
A:
Sochorova 705
682 01 Vyškov
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Dolní Dunajovice, Holubice, Pohořelice, Vyškov, Prostějov
Image for František Čaňo

František Čaňo

Vedoucí provozoven
A:
Kostelanská ul.
686 03 Staré Město
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Hodonín, Strážnice, Staré Město, Slušovice, Zlín
Image for Ing. Tomáš Hradecký

Ing. Tomáš Hradecký

Vedoucí provozoven
A:
Orlovská 22
713 00 Ostrava - Heřmanice
Image for Jaroslav Veselý

Jaroslav Veselý

Vedoucí provozoven
A:
Baštínov (areál ACHP)
580 01 Havlíčkův Brod
Image for Jan Mošel

Jan Mošel

Vedoucí provozoven
A:
Jesenická 43
(areál panelárny)
787 01 Šumperk
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Lanškroun, Moravská Třebová, Svitavy, Šumperk
Image for Tomáš Macháč

Tomáš Macháč

Vedoucí provozoven
A:
Záhlinická 1284
768 24 Hulín
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Hulín, Hranice, Olomouc - Holice, Přerov
Image for Ing. Zuzana Hrozková

Ing. Zuzana Hrozková

Vedoucí provozovny
A:
Moravanská 224/98
619 00 Brno

Lomy a pískovny

Image for

Martin Šolín

Obchodní zástupce pro lomy a pískovny
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Image for Vlastimil Míček

Vlastimil Míček

Provozní manažer lomů a pískoven
A:
Hrubá Voda
783 61 Hlubočky
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Hrubá Voda - lom
Image for Miroslav Šourek

Miroslav Šourek

Vedoucí provozu
A:
Pískovna Černuc
273 23 Černuc
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Černuc - drtírna
Image for Zdeněk Zikmund

Zdeněk Zikmund

Vedoucí provozoven
A:
Václavice 2
463 34 Hrádek nad Nisou
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Grabštejn - pískovna, Václavice - pískovna
Image for Petr Sefzig

Petr Sefzig

Vedoucí provozu
A:
Kamenolom Votice
259 01 Votice
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Votice - lom

Oddělení kvality a technologie

Image for Dr. Giuseppe Giunti

Dr. Giuseppe Giunti

Manažer kvality
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Image for Ing. Viktor Slezák

Ing. Viktor Slezák

Vedoucí technologů pro oblast Čechy
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Image for Ing. Jan Handl

Ing. Jan Handl

ISO koordinátor
A:
Moravanská 224/98
619 00 Brno
Image for Ing. Zdeňka Brabcová

Ing. Zdeňka Brabcová

Auditor systému managementu
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Image for Ing. Daniel Miczek

Ing. Daniel Miczek

Vedoucí technologů pro oblast Morava
A:
Bělotínská cesta
753 39 Hranice
Image for Ing. Petr Novosad, Ph.D.

Ing. Petr Novosad, Ph.D.

Technolog
A:
Holubice
683 51 Holubice u Brna
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Dolní Dunajovice, Holubice, Pohořelice, Vyškov, Prostějov
Image for Ing. Jiří Grebík

Ing. Jiří Grebík

Technolog
A:
Záhlinická 1284
768 24 Hulín
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Hulín, Hodonín, Strážnice, Přerov, Staré Město, Slušovice, Zlín
Image for Ing. Aleš Hanák

Ing. Aleš Hanák

Technolog
A:
Záhlinická 1284
768 24 Hulín
Image for Ing. Filip Eliáš

Ing. Filip Eliáš

Technolog
A:
Bělotínská cesta
753 39 Hranice
Image for Ing. Antonín Šťastný

Ing. Antonín Šťastný

Technolog
A:
Bělotínská cesta
753 39 Hranice
Image for Martin Hrabovský

Martin Hrabovský

Technolog
A:
areál Spolany Neratovice a.s.
277 11 Neratovice
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Liberec, Stráž pod Ralskem, Brandýs nad Labem, Mladá Boleslav, Neratovice, Litvínov
Image for Ing. Jan Tomášek

Ing. Jan Tomášek

Technolog
A:
Suchdolská ul.
252 62 Horoměřice
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
, Horoměřice, Kladno, Říčany, Slaný, Středokluky
Image for Ing. Jakub Rozumek

Ing. Jakub Rozumek

Technolog
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
České Budějovice, Tábor, Plzeň, Benešov, Vlašim, Sdružení BETON IV. KORIDOR
Image for Ing. Michal Tvarog

Ing. Michal Tvarog

Technolog
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Image for Ing. Marek Piškytl

Ing. Marek Piškytl

Technolog
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Zastupuje funkci v těchto pobočkách:
Kačerov, Písnice

Oddělení dopravy

Image for Bohumil Bareš

Bohumil Bareš

Vedoucí střediska čerpadla Čechy
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Image for Jan Žůrek

Jan Žůrek

Vedoucí oddělení dopravy Morava
A:
Záhlinická 1284
768 24 Hulín
Image for

Jozef Máťaš

Specialista dopravy
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Image for Vladislava Holečková

Vladislava Holečková

Koordinátor oddělení dopravy Čechy
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Image for Šárka Moravcová

Šárka Moravcová

Centrální dispečink – čerpadla
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Image for Ladislav Vladyka

Ladislav Vladyka

Bezpečnostní technik
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Image for Jaroslav Bártek

Jaroslav Bártek

Dispečer dopravy Morava
A:
Záhlinická 1284
768 24 Hulín
Image for Pavla Neradilová

Pavla Neradilová

Referent dopravy Morava
A:
Záhlinická 1284
768 24 Hulín

Marketing

Image for Taťana Šedinová

Taťana Šedinová

Vedoucí marketingu | Vedoucí obchodního oddělení Čechy
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Image for Lukáš Lhotský

Lukáš Lhotský

Marketing, grafika
A:
Ke Garážím,
142 00 Praha 4
Image for Jan Rada

Jan Rada

Design
A:
Ke Garážím,
142 00 Praha 4

Oddělení nákupu

Image for Ing. Markéta Čechová

Ing. Markéta Čechová

Specialistka nákupu
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Image for Petra Šťastná

Petra Šťastná

Referentka nákupu
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4

Vedení společnosti

Image for Dipl.-Ing. Marco Duranda

Dipl.-Ing. Marco Duranda

Generální ředitel
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Image for Ing. Katarína Gáborová

Ing. Katarína Gáborová

Ředitelka oblasti Čechy
A:
Ke Garážím,
142 00 Praha 4
Image for Vlastimil Hanáček

Vlastimil Hanáček

Ředitel oblasti Morava
A:
Záhlinická 1284,
768 24 Hulín
Image for Ing. Jiří Haša

Ing. Jiří Haša

Finanční ředitel
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Image for Ing. Jörg Wild

Dipl.-Ing. Jörg Wild

Ředitel oblasti lomů a pískoven | Oddělení centrálních služeb
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4
Image for Mgr. Alžběta Vlachová

Mgr. Alžběta Vlachová

Ředitelka HR
A:
Ke Garážím
142 00 Praha 4