Letní aktivita aneb ukázka speciálních produktů

Mix

I přes nepříznivou situaci ohledně opatření spojených s ochranou proti šíření viru COVID-19, se nám za zpřísněných podmínek daří nabízet naše speciální produkty tak, abychom splnili vaše nadstandardní požadavky a očekávání v oblasti betonu.

Připravili jsme si pro Vás pár ukázek naší letní aktivity, dle požadavků našich obchodních partnerů.

 

ZAPA BUBBLE

Pro stavbu ČSOB v Hradci Králové dodáváme náš nový speciální produkt pěnobeton. Jedná se o produkt, který do června letošního roku chyběl v našem portfoliu speciálů. Nyní už je však vše jinak a úspěšně pro společnost Korepo spol. s.r.o. dodáváme tento lehčený materiál v objemové hmotnosti 500 Kg/m3 a 700 kg/m3 včetně spádů. Množství: cca 1 400 m3.

ZAPA BUBBLE
ZAPA BUBBLE
ZAPA BUBBLE
ZAPA BUBBLE

 

ZAPA SLIM

Cementový litý potěr vhodný pro ukládku tenkých vrstev podlahových ploch vhodných pro bytovou a administrativní výstavbu. Fotografie jsou pořízeny ze staveb ČSOB Hradec Králové pro společnost Korepo spol. s.r.o. Množství 200 m3, Bytový dům Nusle V Horkách pro společnost Trading Services s.r.o. Množství: 300 m3.

ZAPA SLIM
ZAPA SLIM
ZAPA SLIM
ZAPA SLIM

 

ZAPA SCC

Zajímavou stavbou a především technologií ochrany plynového potrubí je ukládka našeho produktu SCC do speciálně vyrobených ochranných matrací, které se plní přímo na těle potrubí v místech, kde je nutno tuto konstrukci ochránit před tekoucí vodou. Potrubí je taženo pod korytem řeky. Vzhledem k tomu, že beton dopravujeme na velké vzdálenosti, musela být receptura speciálně navržena naším technologem Ing. Markem Piškytlem tak, aby beton byl ve skvělé kondici při příjezdu na stavbu a následně při čerpání do připravených matrací. Toto se Markovi povedlo na první dobrou k plné spokojenosti našeho zahraničního obchodního partnera společnost SICIM S.p.A Czech Republic Branch. Stavba: Podklad pro plynovod Přimda – Úněšov. Množství: cca 300 m3.

ZAPA SCC
ZAPA SCC
ZAPA SCC
ZAPA SCC

 

ZAPA DROP

Drenážní beton s vysokou propustností vody zvolila společnost SUBTERRA a.s. pro pokládku chodníku ve velmi strmém terénu tak, aby se voda vsákla přímo v místě spadu a netekla po povrchu na příjezdovou komunikaci vedoucí pod svahem, jak je to obvyklé u standardních materiálů. Tento chodník můžete vidět v lokalitě Waltrovka C v Praze, Radlické ulici. I když se tentokrát jedná o dodávku menšího množství, jsme rádi, že jsme naším speciálem pomohli vyřešit daný problém.

ZAPA DROP
ZAPA DROP
ZAPA DROP
ZAPA DROP

 

ZAPA COLOR

Poslední ukázkou, kterou jsme zvolili je dodávka probarveného betonu s černým pigmentem, kde jsme směs připravovali přímo na míru dle požadavku sochaře, který byl vybrán pro zhotovení pomníku J. Karse na náměstí v Kralupech na Vltavou. Jednalo se o dodávku dvou směsí C30/37 XF3 a C25/30 XC2 vždy s přidáním 3 % černého pigmentu k váze cementu dané receptury. Zhotovitelem a investorem této stavby je společnost MONTAKO s.r.o.

ZAPA COLOR
ZAPA COLOR
ZAPA COLOR
ZAPA COLOR

 

 

Objednat beton

Vyberte nejbližší pobočku a odešlete objednávku

Objednat beton

Kalkulačka betonu

Spočítejte si cenu betonu

Kalkulačka betonu