Stipendium „Franco Buzzi Memorial“

Image for penize

Proto bude skupina Buzzi Unicem každý rok pravidelně udělovat stipendium, které poskytne synům a dcerám zaměstnanců jedinečnou příležitost navštěvovat MBA (Master in Business and Administration) program na prestižní McCombs School of Business při Texaské univerzitě v Austinu.

Vybrali jsme jednu z nejlepších škol v USA: v žebříčku nejlepších obchodních škol listu US News se v roce 2014 umístila na 15. místě a na 20. místě pokud jde o výběrovost, neboť přijme pouze 24% uchazečů. Austin je pulsujícím a přátelským městem s vysokou kvalitou života a dynamickým obchodním ekosystémem.

Program, který jsme vybrali, je dvouleté denní studium zakončené titulem MBA. Toto studium bude skupina Buzzi Unicem plně financovat, tedy nebude krýt jenom školené a poplatky, ale i standardní přidružené náklady (cestovné, pojištění, životní náklady …). Přihlásit se mohou synové a dcery všech zaměstnanců ze všech zemí, kde skupina působí. Musejí splnit požadavky stanovené kritérii pro přijetí na obchodní školu, jmenovitě pokud jde o věk, bakalářský titul, pracovní zkušenosti, znalost angličtiny a analytické schopnosti.

Transparentnost a skutečné schopnosti jsou pro nás rozhodující, proto skupina Buzzi Unicem nemůže žádným způsobem zasahovat do posuzovacího a výběrového procesu, který bude plně v režii Texaské univerzity. Přihlášku lze podat pouze online způsobem, a to na webové stránce školy. Jakmile bude výběrová fáze skončena, bude první stipendista navštěvovat MBA program podle univerzitního plánu.

Jako společnost jsme hrdi na to, že tento projekt zavádíme. S jistotou víme, že to může být zlomová příležitost pro cílevědomé a zanícené lidi. A také chceme věřit, že Franco je významnou součástí tohoto růstového procesu.

Stipendium „Franco Buzzi Memorial“