Vila Plav

Vila Plav

Na podzim roku 2019 jsme začali z naší betonárny v Českých Budějovicích expedovat betony na stavbu exkluzivní soukromé vily v obci Plav nedaleko Českých Budějovic.

Na stavbu jsou od počátku dodávány betony v pevnostních třídách C12/15, C16/20 a C25/30 bez dalších nároků a ukládka probíhá téměř výhradně přes čerpadla. Jako stěžejní materiál celé vily byl zvolen beton, který je skutečně všude. Proto na hlavní část stavby dodáváme náš architektonický pohledový beton ZAPA TOP v pevnostní třídě C25/30 se stupněm vlivu prostředí XA2. Na výtahovou šachtu byl vyroben taktéž architektonický beton, probarvený ZAPA COLOR s 8 % černého pigmentu. Do této chvíle jsme pro tuto stavbu vyrobili 1 229 m3 čerstvého betonu a dále pokračujeme.

V nultém podlaží vily si investor zřídí soukromé muzeum jeho sbírky automobilů a motocyklů a celé patro bude využíváno jako garáž. Dopravu osob mezi nultým a první patrem vily bude zajišťovat výtah. V první podlaží bude rozsáhlý obytný prostor se střešní terasou, bazénem a mnoho dalšího. To vše v klidné části obce přímo nad jezem řeky Malše.
 

 

Objednat beton

Vyberte nejbližší pobočku a odešlete objednávku

Objednat beton

Kalkulačka betonu

Spočítejte si cenu betonu

Kalkulačka betonu