Základy pod mrazicí sklad La Lorraine Kladno – High Bay Warehouse

La Lorraine

Když se Belgický rodinný podnik společnost La Lorraine baker Group rozhodl, pro rozšíření své výrobní linky s těmi nejmodernějšími technologiemi, byli jsme osloveni zhotovitelskou společností Swietelsky stavební s.r.o., abychom předložili cenovou nabídku a návrh řešení dodávek betonových směsí pro tuto akci. Jednalo se o mrazicí sklad o půdorysu 130 x 40 metrů. Kdy bylo potřeba zajistit návoz betonu pro pilotové založení a následně na základovou desku pod sklad s instalovanou mrazicí technologií.

Z důvodu, že se jednalo o velké denní záběry cca 700 až 800 m3 denně, navrhli jsme závoz z dvou našich provozů Kladno a Středokluky najednou. S tím, že jsme měli ještě v záloze třetí náš provoz ve Slaném.

Dodávky betonových směsí začaly v říjnu loňského roku a hotovo bylo 27. 2. 2023. Díky skvělé práci našich zaměstnanců, jsme splnili všechna očekávání v rámci kvality betonových směsí, koordinaci jednotlivých závozů dle požadavků zhotovitele a s tím spojených služeb, včetně profesionálního poradenství technologa.

Celkově na tuto akci společnost ZAPA beton a.s. dodala 8 500 m3. A dále jednáme o dodávkách na další objekty v tomto areálu. 
 

 

Objednat beton

Vyberte nejbližší pobočku a odešlete objednávku

Objednat beton

Kalkulačka betonu

Spočítejte si cenu betonu

Kalkulačka betonu