Green Village Konopiště

Místo
Tvoršovice
Objem dodávky
2 000 m³
Rok
2022
Pobočka
Green Village Konopiště

 

Rodinné a bytové domy, ulice i nová náves s jezerem. Tak vypadá rozsáhlý developerský projekt nedaleko Benešova, jehož první etapa byla letos dokončena a na jejíž realizaci jsme se od samého začátku podíleli.

Na okraji obce Tvoršovice pár kilometrů jižně od Benešova v těsném sousedství golfového areálu aktuálně vyrůstá rozsáhlá rezidenční výstavba. Autoři návrhu dbali na koncepční řešení celého areálu od urbanistického řešení po detaily zahradních skladů a poštovních schránek – tím se projekt odlišuje od podobných stavebních záměrů rašících na zelených loukách. Navíc každý nový majitel získá ke svému domu také členství v místní golfovém klubu.

Minimalistickou podobu všech objektů scelují jednotné architektonické prvky, jako jsou sedlové střechy bez přesahu, světle šedé odstíny fasád i střešní krytiny nebo třeba velké prosklené plochy.

Po dokončení všech 5 plánovaných etap výstavby nabídne soubor nazvaný Green Village bydlení v rodinných i bytových domech. Během první etapy bylo dokončeno celkem 21 rodinných domů nacházejících se u návsi při vstupní části do areálu.

Na celou první etapu výstavby jsme dodali necelých 2 000 m3 různých betonových směsí od podkladních betonů po pohledové betony ZAPA TOP.
V současné době je již v běhu druhá etapa výstavby, na které se opět ZAPA beton podílí.

Objednat beton

Vyberte nejbližší pobočku a odešlete objednávku

Objednat beton

Kalkulačka betonu

Spočítejte si cenu betonu

Kalkulačka betonu