Rozhledna Svébohov

Místo
Svébohov
Odběratel
TEPLOTECHNA Ostrava, JUTHERM
Objem dodávky
260 m³
Rok
2021
Rozhledna Svébohov

 

Od května 2021 jsme z naší dceřiné společnosti EKO ZAPA beton s.r.o. z betonárny Zábřeh začali dodávat betonové směsi na výstavbu nové rozhledny nad Svébohovem u Zábřehu na Moravě. Do října roku 2021 bylo vyexpedováno z betonárny Zábřeh na tuto stavbu kolem 260 m3. Největší betonáž zhruba 150 m3 se realizovala na začátku stavby na základovou desku, kde ukládání betonu třídy C 30/37 XC4 probíhalo pomocí čerpadla a před samotnou betonáží musela být upravena příjezdová cesta v náročném lesním terénu, kterou zajistil náš smluvní dopravce z Postřelmova na vlastní náklady. Díky této vstřícné pomoci mohl být dopraven požadovaný beton na samotné místo stavby bez dalších problému a uložen čerpadlem.

Celá stavba 30metrové rozhledny je téměř před dokončením a nabídne tak na jaře 2022 návštěvníkům krásné výhledy na okolní krajinu včetně pohoří Jeseníků. Přístup je po značených trasách ze Svébohova nebo blíže ze Zborova.

Generálním dodavatelem stavby je firma TEPLOTECHNA Ostrava a subdodávku pro podkladní betony zajišťovala firma JUTHERM. Majitelem rozhledny je soukromý investor, který rozhlednu realizoval za přispění dotací.  

Objednat beton

Vyberte nejbližší pobočku a odešlete objednávku

Objednat beton

Kalkulačka betonu

Spočítejte si cenu betonu

Kalkulačka betonu